Zahradní slunečníky

9.1.2008 | Redakce Hyperbydlení.cz | Bazény | Komentářů 0 |

Podívejme se na jeden z posledních trendů, a tím jsou venkovní slunečníky. Ty vám pomohou užít si parné léto na vaší zahradě bez nějaké újmy na zdraví, které může ostré slunce způsobit.

Zahradní slunečníky - foto, Hyperbydleni.cz

Podívejme se na jeden z posledních trendů, a tím jsou venkovní slunečníky. Ty vám pomohou užít si parné léto na vaší zahradě bez nějaké újmy na zdraví, které může ostré slunce způsobit.

Mnoho lidí má rádo letní aktivity, ale jen málokdo si uvědomuje, jak může být slunce škodlivé. To je hlavní důvod proč by jste měli investovat do ochrany před sluncem. Pod slunečníkem si můžete v klidu užít čerstvý letní vzduch bez jakýchkoliv obav.

Malý slunečník

Pokud potřebujete zakrýt pouze menší prostor, malý slunečník vám na to bude stačit. Snažte se invetovat své peníze do kvalitních produktů, které vám zajistí dokonalou ochranu. Jsou designovány tak, aby se bez problémů vlezly na balkón nebo na menší terasu nebo verandu. Navíc jsou velmi lehké, takže manipulace není problém ani pro jednu osobu.

Zahradní slunečníky - foto, Hyperbydleni.cz

Velké zahradní slunečníky

Tyto velké slunečníky jsou skvělým řešením na zahradu nebo na velkou terasu. Jejich nejčastější použití asi je na zakrytí stolu, pokud budete chtít v létě obědvat venku. Hlavně je musíte pořádně upevnit a zajistit, protože jsou kvůli své velikosti náchylné na vítr.

Obří slunečníky

Pokud máte velkou zahradu a potřebujete pokrýt slunečníkem skutečně velký prostor, je lepší si místo dvou velkých koupit radši jeden obří slunečník. K manipulaci budete potřebovat alespoň dva lidi, protože je skutečně těžký. Další nevýhodou je jeho vysoká cena. Ta se pohybuje v přepočtu klidně kolem 15-20 tisíci kč. Samozřejmě se dá pořídit i podstatně levnější, ale to už jde na úkor kvality. Pořád jsou ale levnější než pergoly, které se pro únik před sluncem taky hojně využívají.

Zahradní slunečníky - foto, Hyperbydleni.cz

Slunečník nad bazén

Pokud máte na zahradě bazén a trávíte v něm podstatnou část léta, měli by jste si ho opatřit slunečníkem. Nad bazén se instaluje do speciálního ramena, díky kterému je plně otočný a zajistí vám ochranu při každé poloze slunce. Samozřejmě je můžete použít taky na terasu nebo na balkón, ale pro tento účel jsou až zbytečně drahé.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 15

Diskuze

Článek Zahradní slunečníky zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HODINY A KLENOTY nově v Letňanech: Veletrh představí řadu novinek a podpoří mladé talenty, Hyperbydleni.cz

HODINY A KLENOTY nově ...

20.08.2019

Ve dnech 5. až 7. září 2019 se tradiční...

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo