Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Zahrady roku 2018! Co na nich nesmí chybět! II., Hyperbydleni.cz

Zahrady roku 2018! Co na nich nesmí chybět! II.

20.4.2018 | redakce | Plánování zahrad | Komentářů 0 |

Sluneční paprsky nabývají na síle, a tak není divu, že se snažíme trávit každou volnou chvilku na svých zahradách, terasách či balkonech. Pokud chcete zakusit opravdovou relaxaci, nechte se inspirovat trendy roku 2018, které venkovní prostory proměňují na komfortní, stylové i útulné kouty plné přírody. V první části tohoto článku jsme vám ukázali, jak venkovním prostorům prospěje barevný zahradní nábytek, spousta textilií i vhodné osvětlení. Tím ale možnosti, jak dekorovat venkovní prostor, rozhodně nekončí.

Zahrady roku 2018! Co na nich nesmí chybět! II. - foto, Hyperbydleni.cz
Květináče
 
Rostliny, keříky a stromky v květináčích představují skvělý způsob, jak vnést spoustu zeleně na balkony a terasy. Využít je však můžete i na svých zahradách, kde se postarají o stupňovité rozmístění flóry, čímž prostoru propůjčí i vizuálně atraktivní dynamiku. Tu ještě více podpoříte kombinací různých druhů zeleně i rozmanitých květináčů z přírodních materiálů.
 
 
Závěsné dekorace
 
Přestože ve venkovním prostoru budete uchváceni zejména všudepřítomnou přírodou, nezapomeňte na dekorace. Vhodné jsou zejména lehoučké závěsné dekorace, které se postarají o bohémskou náladu. Nejrůznější girlandy a řetězy si můžete vyrobit sami z látky nebo papíru. Větve stromů nádherně ozdobí i zavěšené lucerny, svícny či lampióny.
 
 
Dobroty při ruce
 
Během slunečních dnů si venku užijte i jednoduchou přípravu jídla a stolování – přenesete-li tyto činnosti ven, budete se cítit jako na dovolené, přestože zůstáváte doma. Abyste nemuseli pořád odbíhat do kuchyně, přemístěte ven i ingredience a umístěte je například do dřevěných beden zavěšených na stromě. Tak budete mít vše potřebné nejen po ruce, ale i v chládku ve stínu.
 
 
Dětský koutek
 
Venkovní prostor by měl vyhovovat všem, děti nevyjímaje. Vytvořte jim proto příjemné soukromé zákoutí, které je skvěle ochrání před ostrými slunečnými paprsky. Týpí vytvořené ze světlých bavlněných látek skvěle zapadne do přírodního prostředí a poskytne komfort i těm nejmenším.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Zahrady roku 2018! Co na nich nesmí chybět! II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo