Trampolíny pro děti

21.10.2010 | Jana Henychová | Zahradní nábytek | Komentářů 0 |

Potřebujete zajistit, aby vaše děti měly zdravý a bezpečný pohyb a zároveň je chcete mít v blízkosti vašich očí, pokud zrovna pracujete nebo odpočíváte na vaší zahradě? Pak vám jako optimální řešení nabízíme dětskou trampolínu, která kromě potřebného pohybu může být pro vaše děti především zábavou a budou se na takovou činnost vždy těšit. Málokteré dítě takový druh zábavy rychle omrzí, ba dokonce přestane bavit.

Trampolíny pro děti - foto, Hyperbydleni.cz

 

Pružící podlážka je vyrobena ze speciálního testovaného elastického materiálu. Děti na ní mohou skákat celé hodiny a přesto si zachovává svoji pevnost a měkkost a jen tak se neopotřebuje. Odrazem zajišťuje skoky do výšky vysoké v závislosti na síle odrazu a hmotnosti dítěte. Vnější pružné tyče aktivně napínají bezpečnostní síť. Na rozdíl od jiných trampolín neobsahuje klasické velké kovové pružiny. Trampolína je krytá bezpečnostní sítí tak, že je přímo spojená se skákací plochou. 

 

Trampolíny pro děti, fotka

 

Kovová konstrukce se nachází vně tohoto prostoru, a proto je minimální procento pravděpodobnosti, že se vaše dítě zraní při špatném doskoku, jako tomu v některých případech bývá u klasického typu nechráněné trampolíny s kovovou konstrukcí a pružinami. Materiály a komponenty, ze kterých se dětské trampolíny vyrábějí, podléhají těm nejpřísnějším světovým bezpečnostním kritériím. Dětské trampolíny mají obvodový bezpečnostní polštář a některé modely lze sestavit dokonce i tak, abyste nemuseli používat žádné nářadí. Trampolíny se hodí jak na zahradu tak i do interiéru, ale samozřejmě musíte mít dostatečně vysoký strop. Pro dětské trampolíny větších rozměrů doporučujeme zakoupit z důvodu bezpečnosti i ochranné sítě.

 

Trampolíny pro děti, fotka

 

Pro rodiče je bezpečnost dětí prioritou, a proto jsou takovéto trampolíny navrženy a konstruovány tak, aby vám poskytly pocit klidu a bezpečí, ale zároveň i tak, aby zajistily dlouhou životnost a odolnost vůči jakémukoliv nepříznivému počasí. Pokud máte více malých dětí nebo kamarády, kteří mají také děti v přibližně stejném věku, vejde se na takovou trampolínu klidně větší počet dětí a kolektivně si tak mohou užít větší zábavu.

 

Trampolíny pro děti, fotka

 

Problematika dětské obezity a nedostatek aktivního pohybu je v dnešní společnosti denně diskutovaným tématem. Trampolína může vašim dětem nabídnout skvělou příležitost ke každodennímu pohybu a přitom je ani nebudete muset nutit, jestliže najdou ve skákání zalíbení. Je vědecky dokázáno, že skákání je pohybem, který pozitivně ovlivňuje fyzický a duševní vývoj každého dítěte. Aktivní používání trampolíny tak pomáhá urychlit vývoj motorických dovedností, rovnováhy a koordinace vašeho dítěte. Tím se zajistí všeobecné posílení celého organismu a zvýšení osobní sebejistoty. Až tedy budete přemýšlet, co vybrat vašim dětem k Vánocům, svátku nebo narozeninám, může mu taková trampolína jistě přijít vhod.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Trampolíny pro děti zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo