Dopřejte Vaší zahradě kvalitní nábytek od GEPARDA!

17.7.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Zahradní nábytek | Komentářů 0 |

Jsme národ zahrádkářů, a tak u každého pořádného domu nesmí chybět větší či menší zahrada. Ten kousek přírody je pro nás místem pro aktivní odpočinek, rehabilitaci sil, rádi tu vítáme přátele ke grilování nebo jen k příjemnému klábosení u kávy. Naše milované zahrady a zahrádky jsou pro nás místem, kterým se chceme pochlubit a zároveň si ho hýčkáme jako své soukromí. Usilujeme o jejich zdokonalení a snažíme se je neustále vylepšovat.

Dopřejte Vaší zahradě kvalitní nábytek od GEPARDA! - foto, Hyperbydleni.cz

Míváte ale někdy pocit, že Vaší zahradě ještě pořád něco schází? Pokud se rádi obklopujete kvalitními a hezkými věcmi, tak právě pro Vás je určen internetový obchod www.gepardo.cz.

Známý specialista na zahradní nábytek a zahradní příslušenství GEPARDO představuje na svých stránkách širokou paletu vylepšení, bez kterých se žádná zahrada neobejde.
 

Pro chvíle posezení s rodinou nebo přáteli nabízí efektní zahradní sedací soupravy, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na reprezentaci svých majitelů. 


Jako nejvhodnější místo pro poleženíčko přijdou vhod lehátka, jejichž decentní polstrování nenaruší rustikální ráz celé zahrady. Odpolední káva nejlépe chutná v pohodlném křesle. Romantickou povahu zahrady dokreslí jezírko, které poskytne dětem i dospělým milou podívanou na zlaté rybičky nebo kvetoucí lekníny a poslouží zároveň i jako zvlhčovač okolního vzduchu. Nesmíme však opomenout ppečlivý výběr jezírkového čerpadla.
Především ženy potěší široký výběr keramiky a dolňků, jejichž tvary, nápadité barvy i použitý materiál dají vyniknout osazeným květinám nebo bonsajím.

Dopřejte Vaší zahradě kvalitní nábytek od GEPARDA! - foto, Hyperbydleni.cz
 

„Na našich stránkách nenabízíme jen zahradní nábytek a venkovní doplňky, ale s dalšími našimi produkty se snažíme také proniknout do interiérů bytů a domů,“ sdělil nám majitel internetového obchodu, pan Karel Kohlíček.


O tom, že GEPARDO nezapomíná ani na interiér svědčí lákavá nabídka dřevěného nábytku, elektroniky, konkrétně sušiček, myček, vysavačů, kávovarů, ale i televizorů. Neustále se tato nabídka rozšiřuje.


Dále firma expanduje v oboru interiérů vozů - FLEXEBU. Pro své klienty je schopen přesně na míru předělat interiér vozu tak, aby byl flexibilní. Zájem o tento druh předělání vozu, je obrovský.


Zároveň do Vašich obydlí přináší dotek přírody prostřednictvím akvaristiky, jejichž pestrá nabídka jistě potěší nejen akvaristy a chovatele.

Dopřejte Vaší zahradě kvalitní nábytek od GEPARDA! - foto, Hyperbydleni.cz
 

„Snažíme se uspokojit poptávku všech našich zákazníků, a tak sortiment doplňujeme i o zboží, které jinde nenajdete,“ dodal na závěr pan Kohlíček.

Karel Kohlíček
Tel. : 774 686 624
E-mail. : gepardo-info@email.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Diskuze

Článek Dopřejte Vaší zahradě kvalitní nábytek od GEPARDA! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HODINY A KLENOTY nově v Letňanech: Veletrh představí řadu novinek a podpoří mladé talenty, Hyperbydleni.cz

HODINY A KLENOTY nově ...

20.08.2019

Ve dnech 5. až 7. září 2019 se tradiční...

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo