Zahradní domky, sruby a pergoly

2.9.2010 | Jana Henychová | Zahradní stavby | Komentářů 0 |

Bydlíte-li v rodinném domku nebo jste majitelé rekreačních objektů se zahradou, pak možná právě pro vás by byl výhodný zahradní domek, kam si budete moci uschovat pracovní nářadí nebo zahradní potřeby.

Zahradní domky, sruby a pergoly - foto, Hyperbydleni.cz

 

Máte-li požadavek na takový zahradní domek, aby byl praktický a zároveň estetickým doplňkem vaší zahrady, mohla by to být volba právě pro vás. Chcete si nechat zhotovit na zahradu také pergoly, přístřešky, ba dokonce samotnou chatku? Zaujaly vás nízkoenergetické rodinné domy, dřevěné domy nebo sruby? Potřebujete zahradní domek na nářadí? Vlastníte automobil a potřebujete pro něj garáž nebo nebo přístřešek? To vše je pro vás připraveno v nabídce společnosti Floranet, kde je rovněž možné vypracovat také projekty rodinných domů a typové projekty. Dřevostavby na klíč a rodinné domy jsou nízkoenergetické dřevěné domy sendvičového typu. Sruby, garáže a pergoly se staví ze smrkového dřeva. Zahradní domky, chatky, dřevostavby na klíč, rodinné domy, sruby, pergoly a dřevěné garáže. Výběr je možný ze sortimentu 263 zahradních domků, domků na nářadí a rekreačních chat, které jsou nyní v jejich nabídce. Nabídka zahradních domků je navíc rozšřena o srubové a skládané domky typu Universo.

 

Zahradní domky, sruby a pergoly, fotka

 

Zahradní domky a domky na nářadí z výrobní řady Ekonomik se vyrábějí pouze v těch nejprodávanějších rozměrech a ve velkých výrobních sériích. Jelikož se tyto domky vyrábějí ve velkých sériích, nelze je nijak pozměňovat. Pokud se vám zalíbily zahradní domky s přístřeškem, můžete si nechat zhotovit typ Ekonomik.

 

Zahradní domky, sruby a pergoly, fotka

 

Věnujete hodně času a práce na vaší zahradě ? Chcete, aby konstrukce byla jednoduchá a zahradní domek nazabíral zbytečně velkou plochu, pokud máte zahradu malou? Pak vás možná potěší zahradní domky srubové. Jedná se o lehké dřevostavby, které jsou určené především pro zahrádkáře jako účelový objekt. Na výrobu zahradních domků se jako materiál používá vyzrálé smrkové sušené dřevo. Obvodové stěny jsou vyrobeny z profilovaných čtyřstranně hoblovaných prken spojených v rozích tzv. „křížovým spojem“ s dvojitým zámkem. Sedlová střecha zahradního domku spočívá na dřevěných nosných hranolcích. Bednění střechy tvoří prkna sesazená na pero a drážku. Provizorní kritinou je asfaltová pískovaná lepenka. Většina zahradních domků je dodávana včetně dřevěné podlahy. Veškeré dřevěné části, kromě podkladových hranolů, jsou bez nátěru. Doporučujeme zahradní domek co nejdříve po montáži ošetřit jedním nátěrem bezbarvé impregnace a dvěma nátěry lazurovacího laku, aby byl odolný vůči zimě a zbytečně brzy nedošlo k jeho znehodnocení.

 

Zahradní domky, sruby a pergoly, fotka

 

Pokud si chcete na zahradu pořídit čistě dekorační dřevěný předmět, doporučujeme vám zahradní okrasné pergoly s obloukem na vrchu. Pro majitele zahrad, kteří se chtějí po náročné práci posadit, nabízíme jako tip pergolu s lavicí uprostřed. Pro pěstitele květin se tyto pergoly vyrábí i v provedení se dvěma květináči na krajích. Do nich si můžete zakoupit například dvě tůje, které budou spolu s hnědou dřevěnou konstrukcí výborně ladit. Jste-li milovníky pestrých květin a pěstujete různé druhy i v malých květináčích, můžete je jako dekoraci upevnit na konstrukci, která kromě horního oblouku obsahuje také mřížované dřevěné součásti.

Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Zahradní domky, sruby a pergoly zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo