Kovové plotové brány

30.11.2011 | (hh) | Zahradní stavby | Komentářů 0 |

Jestliže hledáte vhodné řešení pro zabezpečení vašeho rodinného domku nebo rekreačního objektu, potom se jistě neobejde bez pevného oplocení a vchodové brány. Pro pohodlí i krásu vašeho domova si můžete opatřit některou z kovových plotových bran v moderním designu i historickém stylu.

Kovové plotové brány - foto, Hyperbydleni.cz

 

Pro zajištění bezpečného bydlení i estetický efekt v jednom si můžete nechat zhotovit některou z kovových bran doplněných ozdobným kováním. Jejich využití se ve velké míře uplatňuje především pro nově postavené rodinné domy a vily v moderním stylu. Řada majitelů domů si je obvykle nechává zhotovovat v provedení černé barvy. Lesklý nátěr dodává na výrazu každému typu plotu, avšak brzy a velice snadno se může zanést řadou nečistot z vnějšího okolí. Zejména při sychravém počasí v podzimním a zimním období. Univerzálním řešením, které se nejčastěji pro oplocení řady staveb využívá, bývá plotová brána opatřená zvláštním černým nátěrem v matném provedení.

 

Kovové plotové brány, fotka

 

Pokud vám to dostatečné prostorové možnosti dovolují, můžete si opatřit některou z plotových bran vyšších s ozdobným kováním na vrchních koncích. Takové zdobení nemusí být pouze okrasou. Často bývá takové opatření cíleným bezpečnostním prvkem, protože čím je plot vyšší a má koncové plaňky zakončené nad úroveň samotného plotu, tím je zajištěná větší bezpečnost obydlí před vniknutím cizích osob.

 

Kovové plotové brány, fotka

 

Jestliže jste se ale rozhodli spíše pro tradiční styl, potom se vám mohou hodit klasické moderní plotové branky v provedení stříbrné barvy nebo jiné v přirozené barvě kovu. Takovéto typy jsou vhodné spíše do starších rodinných domů nebo pro menší rekreační objekty, kde by po estetické stránce nebylo vhodné, aby pro stavbu malých rozměrů byl zvolen neúměrně veliký a masivní typ plotové brány.

 

Kovové plotové brány, fotka

 

Kvalitní oplocení s vchodovými dveřmi nebo vjezdovou branou je stejně tak důležité jako zabezpečení domu samotného, a proto by se jeho volba neměla podceňovat. Pokud si spolu s pevným oplocením vyberete některou z výše uvedených kovových bran, máte po mnoho dalších let jistotu, že vaše obydlí bude bezpečné.

(hh)Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Kovové plotové brány zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo