Akumulátorové nůžky na trávu a keře

12.5.2011 | Jana Henychová | Zahradní technika | Komentářů 0 |

Pokud potřebujete pro vaši domácnost kvalitní, skladný a praktický nástroj pro drobné práce na zahradě, potom si můžete obstarat elektrické nůžky na stříhání trávy, drobných keříků a živého plotu. Kompaktní a lehký design s ergonomickou rukojetí zajišťuje pohodlnost při práci. S motorizovanou zahradní technikou vám vše půjde tak lehce od ruky, jako nikdy předtím.

Akumulátorové nůžky na trávu a keře - foto, Hyperbydleni.cz

 

Akumulátorové nůžky obsahují pro kontrolu stavu a snadnější nabíjení baterie zvláštní přídavný indikátor. Díky němu baterie v nůžkách vydrží déle nabitá. Výměna nožů se nemusí provádět tak často, protože jsou vysoce naostřené pomocí speciální laserové technologie.To umožňuje přesnější a snadnější zastřihování porostů, protože zabudované čepele nožů naostřené laserem jsou velmi tenkými a ostrými součástmi. Vyměnitelné kvalitní nože jsou precizně broušené. Pro lepší výkon a průběžné pročišťování stroje v průběhu práce jsou opatřeny nepřilnavým povlakem. Snadnou výměnu nožů tak můžeme provést bez použití nářadí. Jednotlivé akumulátorové články se dají také bez problému vyměnit.

 

Akumulátorové nůžky na trávu a keře, fotka

 

Další z předností, které tyto zahradní nůžky mají, je měkká rukojeť, která může být buďto vypolstrovaná nebo potažená měkkou gumou. Je velmi pohodlně ovladatelná a přizpívá tak k celkově menšímu opotřebení celého stroje. Díky zjemněné rukojeti vás práce nezatíží a nevyčerpá energii, a tak vás ani ruce po dlouhé práci bolet nebudou. Na velikosti ani síle samotné ruky jedince ani tak nezáleží. Výkyvný komfortní držák je totiž stavěný pro optimální přizpůsobování se přirozenému držení ruky a navíc je většina součástek vyrobena z odlehčeného materiálu, a tak se stroj přizpůsobuje vám a nikoli vy jemu.

 

Akumulátorové nůžky na trávu a keře, fotka

 

Kromě stříhání běžné trávy a křovin s akumulátorovými nůžkami můžete pro okrasu také začišťovat okraje okrasného trávníku. Všechny součásti stroje jsou uvnitř rozmístěny tak, aby bylo zachováno optimální rozložení hmotnosti, proto vám dlouhodobě umožní snadnou manipulaci bez následků velké únavy.

 

Akumulátorové nůžky na trávu a keře, fotka

 

Vybrané modely akumulátorových nůžek můžete také vybavit teleskopickou otočnou násadou, která je nastavitelná do libovolné výšky. Tento druh příslušenství se používá pro práci ve vzpřímené poloze. Malé travnaté plochy tak můžete snadno a rychle upravit dle potřeby. Tento všestranný druh motorového nářadí může najít uplatnění jak na soukromých zahradách, tak i v průmyslovém zemědělském odvětví nebo ve firmách pro údržbu zeleně.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Akumulátorové nůžky na trávu a keře zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo