Tlakové myčky pro úklid na zahradě

31.8.2011 | Jana Henychová | Zahradní technika | Komentářů 0 |

Pravidelné udržování a hloubkový úklid zahrady je stejně tak důležité a neopomenutelné jako úklid interiéru. Ruční sbírání odpadního materiálu může být značně zlouhavé, pro některé osoby až vysilující. Obzvláště, pokud máte zahradu větší rozlohy. I pro takovýto druh práce existuje odborná zahradní technika v podobě tlakových myček, které mohou řadě majitelům zahrad ve velké míře práci usnadnit.

Tlakové myčky pro úklid na zahradě - foto, Hyperbydleni.cz

 

Na to, aby se zelenině lépe dařilo a okrasné záhony vypadaly stále vitálně, je třeba vedle pravidelného zalévání a hnojení také průběžně provádět úklid nežádoucích drobných rostlinných a kamenných úlomků, které mohou další vývoj rostlin ovlivňovat více negativně.

 

Tlakové myčky pro úklid na zahradě, fotka

 

Tlakové myčky se tak pro mnohé stávají moderním pomocníkem pro pohodlný úklid na různých typech zahrad. Výhodou tlakové myčky je, že nečistí pouze trávník a záhony, ale také si s ní můžete vyčistit například terasu nebo betonové přístupové cestičky kolem domu i v rámci zahradní plochy, což zahrnuje v sobě v jednom spotřebiči komplexní řešení pro venkovní úklid. Jinými slovy nemusíte si pořizovat pro více dílčích úklidových činností další speciální ruční nářadí a máte tak vše zajištěno spolehlivě v jednom.

 

Tlakové myčky pro úklid na zahradě, fotka

 

Vysokotlaké čističe vám tak snadno a rychle pomohou hloubkově odstranit čerstvou i delší dobu usazenou a zašlou špínu. Díky účinnému paprsku vody tak můžete ušetřit svůj čas i náklady za vodu. V porovnání s běžným očišťováním pomocí hadice se tlakové čističe mohou pochlubit mnohonásobnou úsporou vody. Snadno tak z každého povrchu odstraní zaschlé bláto, písek a další nežádoucí nečistoty. Jestliže máte na zahradě postavený bazén, můžete pomocí tlakové myčky vyčistit jeho okrajovou dlažbu.

 

Tlakové myčky pro úklid na zahradě, fotka

 

Oproti jiným čistícím přístrojům je u tlakové myčky ohromnou předností, že s její pomocí zvládnete vyčistit také fasádu domu, což se některým mohlo až doposud zdát nemyslitelné. Stejně tak pomocí tohoto přístroje hravě vyčistíte i plot s brankou. Další velmi praktickou předností tlakové myčky je, že ji můžete používat v průběhu různých stavebních prací, kde je to potřeba. Zároveň si můžete v průběhu pracovního postupu opláchnout stavební nebo zahradní nářadí a mít ho tak připravené pro další práci. V rámci širokého univerzálního využití můžete tlakové myčky využívat také na čištění motorových vozidel a jízdních kol. Jeho koupí získáte v oblasti domácího úklidu skutečně univerzální víceúčelové řešení, které vaší domácnosti bude do budoucna pomáhat.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Tlakové myčky pro úklid na zahradě zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo