Jaro na zahradě – čas pro pořízení skleníku

5.2.2013 | PR článek | Plánování zahrad | Komentářů 0 |

Pomalu ale jistě se nám opět začíná blížit začátek jara. Znamení pro všechny zahrádkáře a milovníky pěkných zahrad, aby se zamysleli, čím vylepšit svoji zahradu.

Jaro na zahradě – čas pro pořízení skleníku - foto, Hyperbydleni.cz

Jaro je tím nejvhodnějším obdobím pro zvažování o modernizaci zahrady, nákup nového vybavení, stavbu pergol a především budování skleníků. Většina zeleniny potřebuje zasadit již brzy na jaře, a proto je nyní ta správná doba pro nákup a stavbu skleníku, který vám bude bez problémů sloužit dlouhá léta.Takže začněte na své zahrádce pracovat již nyní! Jaro je pro tento krok opravdu nejlepší část roku.

Skleník je pro mnoho zahrádkářů jednou z nejdůležitějších věcí v každé zahradě vůbec. V poslední době se trh se skleníky velmi rozšířil a mohlo by se tedy zdát, že vybrat vhodný skleník právě pro vaši zahradu není zrovna lehký úkol. Proto vám dáme návod, podle čeho se řídit.

V prvé řadě je nejlepší vybírat skleníky od firem s prověřenou kvalitou. Takové firmy obvykle nabízí široký výběr skleníků různých velikostí a tvarů. Pro mnoho zákazníků je samozřejmě důležitá cena. Opět je typické, že kvalitní firmy mají různé typy skleníků a příslušenství v širším cenovém rozpětí, např. skleníky hliníkové nebo pozinkované, skleníky z polykarbonátu, skleníkové přístavby a další zajímavé a potřebné věci.

Jaro na zahradě – čas pro pořízení skleníku, fotka

 

Určitě byste měli také vybírat skleníky z domácí produkce. Levné dovozové skleníky z asijských zemí nevydrží zdaleka tolik jako tuzemské, a tak se může „výhodný“ nákup pěkně prodražit. Vysoce kvalitní skleníky a další certifikované české produkty vaši zahradu nejen zkrášlí, ale zejména pomohou správně plnit její účel a ulehčí práci.

Důležitá je také tradice dodavatelské firmy. Některé společnosti jsou na trhu již více než 20 let, a pokud jsou stále aktivní, znamená to jediné – jejich výrobky zákazníci kupují, což svědčí jednoznačně o kvalitě produktů. Mnoho firem si již také zřídilo e-shop, kde lze nakoupit nejen výhodně, ale také zvolit konfiguraci přesně podle vašich potřeb. Doprava zdarma se již stává samozřejmostí. I když nakujete v e-shopu, nebojte se zeptat a nechat si poradit. Solidní firma, jako je například Limes, disponuje kvalifikovanými odborníky se zkušenostmi v dané oblasti a nechce zákazníka za každou cenu nutit k nákupu drahého skleníku. Naopak má zájem, aby zákazník byl se svým nákupem dlouhodobě spokojený a časem se vrátil nikoliv s reklamací, ale pro zakoupení příslušenství nebo nového skleníku.

Jaro na zahradě – čas pro pořízení skleníku, fotka

 

Nejsou to však jen skleníky, které je vhodné na jaře pořizovat. Na zahradu patří také fóliovníky, pařeniště, kompostéry, bazény, zahradní technika, nábytek nebo vodní grily.

Nepromeškejte nejlepší čas pro nákup kvalitního skleníku a dalšího potřebného vybavení, myslete ekonomicky a zároveň přemýšlejte nad kvalitou. Skleníky a ostatní výrobky firmy Limes určitě uspokojí vaše potřeby a výrazně pomohou vaší zahradě nejen s úrodou, ale i esteticky.

Více informací naleznete také na www.limes.cz.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Jaro na zahradě – čas pro pořízení skleníku zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »