Vsaďte na beton – betonová dlažba bude vašemu domu slušet

5.11.2018 | Redakce | Zahradní stavby | Komentářů 0 |

Betonová dlažba už dávno není jen funkčním řešením pro zpevnění pochozích a příjezdových ploch. Díky stále většímu množství velice povedených designových betonových dlažeb dokáže být i architektonickým prvkem naší zahrady.

Vsaďte na beton – betonová dlažba bude vašemu domu slušet - foto, Hyperbydleni.cz

Klasika je praktická a levná

Klasická šedá zámková dlažba byla a je především funkční. Díky nízké ceně a vysoké kvalitě ji lze použít i na vydláždění větších ploch. Pro příjezdovou cestu k domu i jako dlažbu na místo parkovacího stání. Proč plochu raději nevybetonovat? Protože i ta nejobyčejnější betonová dlažba vypadá výrazně elegantněji. Současně lépe odolává povětrnostním vlivům, vzniklé drobné závady či nerovnosti dokážete snadno opravit a je praktická i v případě, že vám pod ní vedou třeba různé rozvody či sítě: například rozvod zahradního zavlažování.

Zatravnit lze i dlažbu

Podobně praktickou je i zatravňovací dlažba. Ta se snadno udržuje sekáním, podobně jako klasický trávník, přitom chodíte a parkujete na pevném podkladu. Současně jste se neobrali o zelenou plochu. U malých pozemků velice často řešíme, jestli plochu pro příjezd a parkování vydláždit, nebo ji ponechat zelenou. Místa pro zeleň je totiž na malém pozemku poskrovnu. Zatravňovací dlažba není kompromisem, ale ideálním řešením.

Vsaďte na beton – betonová dlažba bude vašemu domu slušet, fotka

 

Dlažba jako perla exteriéru

Betonová dlažba dokáže být skutečnou okrasou zahrady. Sortiment firmy Presbeton nabízí dlažby, které dokonale doplní hypermoderní stavby, okolí klasických domů, ale i starších objektů pyšnících se svojí historií. Nechybí dlažby, které vymodelují cestičky skrz naše záhony a v zahradách vytvoří malebná zákoutí.

Hitem v sortimentu Presbetonu jsou natural dlažby. Dlažba Bark naprosto dokonale napodobí staré pražce, šlapáky ze dřeva, dřevěná palisády i staré dřevěné desky. Dlažba Kobe, která čerpá z krásy klasického žulového dláždění, vypadá lépe než pravá žulová kostka. Napodobuje totiž kostky, které již hezky „zaoblil čas“. Takto nádherné dlažby najdete nejen v natural dlažbách, ale i mezi skladebními a zámkovými dlažbami. Výhodu je, že dlažby Presbeton lze skvěle kombinovat i s dalšími architektonickými betonovými prvky v zahradě. Se zdícími prvky, palisádami i schodnicemi.

Vsaďte na beton – betonová dlažba bude vašemu domu slušet, fotka

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Vsaďte na beton – betonová dlažba bude vašemu domu slušet zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »