Elektrický gril na zahradu i do panelových domů

28.3.2011 | Jana Henychová | Zahradní technika | Komentářů 1 |

Zahradní grily se v posledních letech staly téměř běžným doplňkem každé rodinné oslavy a domácího pořádání společenských akcí. Zejména pokud jste si oblíbili chuť šťavnatého zprudka upečeného steaku, grilované drůbeže, ryb nebo zvěřiny, budete užíváním grilu nadšeni.

Elektrický gril na zahradu i do panelových domů - foto, Hyperbydleni.cz

 

Na začátku jara vše ožívá a s tím i přichází mnoho společenských akcí. Grilování je jednou z aktivit, která se hodí téměř pro každou příležitost. Hledáte-li ekologicky úsporné a šetrné, ale zároveň i praktické řešení, pak si můžete zakoupit některý z moderních typů elektrických grilů. Doby, kdy první grily na elektřinu neměly dostatečné vybavení pro dlouhé a časté používání, jsou již dávno minulostí. Konstrukce moderních elektrických grilů je natolik vylepšená, že je můžete využívat bez ohledu na místo a čas. Tak například takový gril můžete bez problému použít uprostřed sídliště a své okolí rozhodně nebudete obtěžovat kouřem ani zápachem. Mezi další výhody patří úspora paliva. Nebudete tak muset průběžně obstarávat jeho přísun a na nákladech rozhodně ušetříte.

 

Elektrický gril na zahradu i do panelových domů, fotka

 

Díky výše uvedeným přednostem se tak stávají ideálním doplňkem pro přípravu pokrmů, zejména na balkony či zastřešené terasy panelových bytů, ba dokonce do samotného interiéru. Díky tomuto technickému pokroku tak v dnešní době grilování není pouze záležitostí rodinných domků se zahradou a rekreačních chat. Topná spirála na elektřinu nahrazuje plnohodnotně plynový hořák. Bezpečnost proti případném požáru je u těchto spotřebičů zvýšena na maximálné možnou míru, aby se tak předešlo přehrátí nebo požárům. Díky vysokému výkonu je gril během několika málo minut připraven k provozu, a tak nemusíte dlouho čekat, než se topná spirála zahřeje.

 

Elektrický gril na zahradu i do panelových domů, fotka

 

Vybrané typy elektrických grilů obsahují místo klasického roštu jednolitou teflonovou plochu. Díky tomu mohou do jisté míry nahrazovat troubu na pečení, a tak si můžete kromě masa z grilu dopřát třeba pizzu, palačinky nebo bramborové placky. Díky tomu v něm připravíte skvělou večeři, tudíž je vhodný pro denní použití a stane se ideálním rodinným pomocníkem v každé domácnosti. Mnoho druhů novodobých elektrických grilů je propojením moderní technologie, stylového designu, kvalitních materiálů a dlouhodobé životnosti. Vaše rodina i přátelé si tak grilování mohou velice oblíbit. Tento moderní způsob grilování, díky kterému nebudete obtěžovat sousedy kouřem a špinit si ruce uhlím, vás jistě potěší. Navíc díky speciální povrchové úpravě u některých typů elektrických grilů můžete grilovat i bez tuku. Grilovací deska s nepřilnavým povrchem a ukazatelem teploty slouží jako dokonalá prevence proti připékání. Grilovací plochy s kamennou deskou zase umožňují hloubkové grilování, dokonce i s možností zapékání sýra a zeleniny. Využití je skutečně široké a řada z vás takový výrobek jistě ocení, neboť může váš jídelníček obohatit o řadu dalších možností.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Lenicka1313: Zdravíčko, pokud bych mohla...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »